Mcdodo ‘kesintisiz güç kaynağı’nı yeniden tanımlıyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, ihtiyaca uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun bilinciyle hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 750’ye yakın aksesuar seçeneğine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

HEM VAKIT, HEM ENERJIDEN KAZANIN!

Her geçen gün dijitalleşen dünyada, kullanıcıların en büyük beklentilerinden biri olan daha hızlı ve uzun süre bitmeyen şarj konusu; artık GaN adaptörler, yüksek hızlı şarj kabloları ve yeni nesil powerbank’lerle garanti altında. Bu enerji takımının en güçlü oyuncularından olan GaN şarj üniteleri ise yeni nesil yüksek kapasiteli modelleriyle, telefon, tablet ve bilgisayarınızı bile aynı anda şarj edecek güç seçenekleriyle, size hem vakit hem enerjiden kazandırıyor!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo’nun 70W GaN 6 in 1 Güç Ünitesi, size kesintisiz güç sunmakla kalmıyor; benzersiz tasarımı ve yüksek malzeme kalitesiyle stilinizi tamamlıyor.

 TÜM ELEKTRONIK CIHAZLARI AYNI ANDA ŞARJ EDEBILIRSINIZ 

2 USB-A, 2 USB-C çıkılı bulunan 6 in 1 masaüstü şarj cihazı; 70W yüksek güç, bağımsız elektrik tüketimi, akım değişiklikleri için çift koruma, dokunmatik anahtar, sık takma ve çıkarmaya karşı enerji tasarrufu özellikleriyle; MacBook ve küçük ev aletleri de dahil pek çok elektronik cihazın aynı anda şarjını destekliyor.

MCDODO HER YERDE!

Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 750’ye yakın aksesuar seçeneğine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra D&R, NJoy Store, Soylu AVM mağazalarında; ayrıca N11, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir