Yerli otomobile, yerli TV! Turkcell’den Togg hamlesi

Turkcell’den Togg sahiplerini yakından ilgilendiren bir haber geldi. Trumore X (Twitter) hesabı, TV+’ın artık Tru.Store’da kullanıma sunulduğunu paylaştı. Canlı TV, dizi, film, belgesel, canlı spor müsabakalarından çocuk içeriklerine kadar birçok içeriği tek bir platformda toplamayı başaran yerli platform Turkcell TV+, artık Togg T10X araçlarda da kullanılabilecek. İşte detaylar…

Turkcell TV+ platformu, Trumore ile Togg T10X’e geliyor

Turkcell TV+’ın, Netflix veya Disney gibi platformlardan ayrılan bazı özellikleri de mevcut. Bu uygulamada HD canlı televizyon imkanı da var. Peki bütün bu özellikler Togg sahiplerine ne gibi avantajlar sağlıyor? Örneğin, trafikte araçtan izlemeye başladıkları bir diziyi, eve geldiklerinde kaldıkları yerden izlemeye devam edebiliyorlar.

Türkiye’nin yerli elektrikli otomobili Togg T10X ile Turkcell TV+ entegrasyonu, özellikle uzun yol deneyimini daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Togg T10X, modern tasarımı ve ileri teknolojisi ile zaten memnun eden bir araçtı. Artık, araç içinde sunulan gelişmiş multimedya sistemi sayesinde, TV+ kullanıcıları, yolculuk sırasında canlı TV izleyebilecek. Hatta, 24 saate kadar geri al izle özelliği ile kaçırdıkları programları izlemeye devam edebilecekler. Peki uygulamaya nasıl giriliyor?

Bu özelliklerin kullanımı oldukça basit. TV+ uygulamasını Togg aracınızdaki Turmore’a, cep telefonunuza veya tebletinize indirip kurduktan sonra kullanıcılar, uygulama üzerinden TV+ üyeliklerini aktif hale getirebiliyorlar. Daha sonra TV+’ın sunduğu içerikler içerisinden diledikleri programları, dizileri veya filmleri izlemeye başlayabiliyorlar. Togg T10X’in geniş ekranı ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sayesinde, sürüş esnasında da yüksek kaliteli bir TV izleme deneyimi mümkün oluyor.

Turkcell TV+ ve Togg T10X’in bu yenilikçi entegrasyonu, kullanıcıların hem evde hem de yolculukta kesintisiz bir eğlence imkanı sunacak. Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir